- Počasí
- Omán
- Ad Dakhiliyah
- Ţawī an Nişf
Aktuální počasí Ţawī an Nişf
Aktuální počasí přímo pro město Ţawī an Nişf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 35°C |
