- Počasí
- Ukrajina
- Dnipropetrovsk Oblast
- Tavriys’ke
Aktuální počasí Tavriys’ke
Aktuální počasí přímo pro město Tavriys’ke. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
