- Počasí
- Ukrajina
- Kherson Oblast
- Tavriysk
Aktuální počasí Tavriysk
Aktuální počasí přímo pro město Tavriysk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
