Aktuální počasí Tauste
Aktuální počasí přímo pro město Tauste. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 2. 4. (10:00) do 3. 4. (00:00)
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
