- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Tating
Aktuální počasí Tating
Aktuální počasí přímo pro město Tating. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 2. 4. (15:00) do 2. 4. (20:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
