- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Tating
Aktuální počasí Tating
Aktuální počasí přímo pro město Tating. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 31. 3. (06:00) do 31. 3. (11:00)
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 6°C |
