- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Ṭārsiṅ
Aktuální počasí Ṭārsiṅ
Aktuální počasí přímo pro město Ṭārsiṅ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
