- Počasí
- Dánsko
- Midtjylland
- Tarm
Aktuální počasí Tarm
Aktuální počasí přímo pro město Tarm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 6°C |
