- Počasí
- Čínská lidová republika
- Xinjiang
- Taremu Bagecun
Aktuální počasí Taremu Bagecun
Aktuální počasí přímo pro město Taremu Bagecun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
