- Počasí
- Turecko
- Tuncelská provincie
- Tarbasor
Aktuální počasí Tarbasor
Aktuální počasí přímo pro město Tarbasor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
