- Počasí
- Afghánistán
- Nangarhar
- Taraṉ
Aktuální počasí Taraṉ
Aktuální počasí přímo pro město Taraṉ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 31°C |
