- Počasí
- Írán
- Kermānshāh
- Tappehhā-ye Khowrtāb
Aktuální počasí Tappehhā-ye Khowrtāb
Aktuální počasí přímo pro město Tappehhā-ye Khowrtāb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
