- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Tanyao
Aktuální počasí Tanyao
Aktuální počasí přímo pro město Tanyao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
