- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Tanshuling
Aktuální počasí Tanshuling
Aktuální počasí přímo pro město Tanshuling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
