- Počasí
- Mauretánie
- Trarza
- Tânît
Aktuální počasí Tânît
Aktuální počasí přímo pro město Tânît. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 26°C |
