- Počasí
- Afghánistán
- Paktia
- Tandā Algaḏē Ghar
Aktuální počasí Tandā Algaḏē Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Tandā Algaḏē Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 2°C |
