- Počasí
- Súdán
- White Nile
- Tamlīka
Aktuální počasí Tamlīka
Aktuální počasí přímo pro město Tamlīka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 43°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 32°C |
