Aktuální počasí Tall al Jābiyah
Aktuální počasí přímo pro město Tall al Jābiyah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
