- Počasí
- Sýrie
- Rif-dimashq
- Tall al Aq‘aş
Aktuální počasí Tall al Aq‘aş
Aktuální počasí přímo pro město Tall al Aq‘aş. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
