- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Tall Abū el Jaj
Aktuální počasí Tall Abū el Jaj
Aktuální počasí přímo pro město Tall Abū el Jaj. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
