- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Talkhāb
Aktuální počasí Talkhāb
Aktuální počasí přímo pro město Talkhāb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
