- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Tālāpār
Aktuální počasí Tālāpār
Aktuální počasí přímo pro město Tālāpār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 35°C |
