- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Takht-e ‘Olyā
Aktuální počasí Takht-e ‘Olyā
Aktuální počasí přímo pro město Takht-e ‘Olyā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
