- Počasí
- Bangladéš
- Chittagong
- Tajjiakhāta
Aktuální počasí Tajjiakhāta
Aktuální počasí přímo pro město Tajjiakhāta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 27°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 28°C |
