- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Tāj Kōh
Aktuální počasí Tāj Kōh
Aktuální počasí přímo pro město Tāj Kōh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
