- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Taizishang
Aktuální počasí Taizishang
Aktuální počasí přímo pro město Taizishang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
