- Počasí
- Kazachstán
- Soltüstik Qazaqstan
- Taiynsha
Aktuální počasí Taiynsha
Aktuální počasí přímo pro město Taiynsha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 14°C |
