- Počasí
- Kazachstán
- Soltüstik Qazaqstan
- Taiynsha
Aktuální počasí Taiynsha
Aktuální počasí přímo pro město Taiynsha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 14°C |
