- Počasí
- Čínská lidová republika
- Xinjiang
- Taitu’ercun
Aktuální počasí Taitu’ercun
Aktuální počasí přímo pro město Taitu’ercun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 20°C |
