- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Tagaduo
Aktuální počasí Tagaduo
Aktuální počasí přímo pro město Tagaduo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 2°C |
