- Počasí
- Saudská Arábie
- Tabuk Region
- Tabuk
Aktuální počasí Tabuk
Aktuální počasí přímo pro město Tabuk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
