Aktuální počasí Taboada
Aktuální počasí přímo pro město Taboada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 29. 4. (09:00) do 29. 4. (22:00)
Silný déšť
Platí od 29. 4. (09:00) do 29. 4. (22:00)
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
