- Počasí
- Súdán
- White Nile
- Ţābat as Şabaḩa
Aktuální počasí Ţābat as Şabaḩa
Aktuální počasí přímo pro město Ţābat as Şabaḩa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
41°C
pocitově 46°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
