- Počasí
- Polsko
- Pomořské vojvodství
- Sztutowo
Aktuální počasí Sztutowo
Aktuální počasí přímo pro město Sztutowo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 6°C |
