- Počasí
- Polsko
- Pomořské vojvodství
- Sztum
Aktuální počasí Sztum
Aktuální počasí přímo pro město Sztum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
