- Počasí
- Finsko
- Paijat-Hame
- Sysmä
Aktuální počasí Sysmä
Aktuální počasí přímo pro město Sysmä. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
