- Počasí
- Rusko
- Sverdlovsk
- Sysert’
Aktuální počasí Sysert’
Aktuální počasí přímo pro město Sysert’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 2°C |
