- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Syohda
Aktuální počasí Syohda
Aktuální počasí přímo pro město Syohda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 4°C |
