- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Syas’stroy
Aktuální počasí Syas’stroy
Aktuální počasí přímo pro město Syas’stroy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 6°C |
