- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Swift Trail Junction
Aktuální počasí Swift Trail Junction
Aktuální počasí přímo pro město Swift Trail Junction. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 25°C |
