- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Swavesey
Aktuální počasí Swavesey
Aktuální počasí přímo pro město Swavesey. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
