- Počasí
- Polsko
- Pomořské vojvodství
- Swarzewo
Aktuální počasí Swarzewo
Aktuální počasí přímo pro město Swarzewo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (00:00)
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
