- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Swanton
Aktuální počasí Swanton
Aktuální počasí přímo pro město Swanton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
