- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Svratouch
Aktuální počasí Svratouch
Aktuální počasí přímo pro město Svratouch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
