- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Svođe
Aktuální počasí Svođe
Aktuální počasí přímo pro město Svođe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí do 29. 4. (00:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
