- Počasí
- Rusko
- Amur Oblast
- Svetil’noye
Aktuální počasí Svetil’noye
Aktuální počasí přímo pro město Svetil’noye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
