- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Svatoslav
Aktuální počasí Svatoslav
Aktuální počasí přímo pro město Svatoslav. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
