- Počasí
- Spojené arabské emiráty
- Abu Dhabi
- Suwayḩān
Aktuální počasí Suwayḩān
Aktuální počasí přímo pro město Suwayḩān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 30°C |
