- Počasí
- Rusko
- Sverdlovsk
- Suvory
Aktuální počasí Suvory
Aktuální počasí přímo pro město Suvory. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 0°C |
