- Počasí
- Makedonie
- Grad Skopje
- Šuto Orizare
Aktuální počasí Šuto Orizare
Aktuální počasí přímo pro město Šuto Orizare. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
